Kami meneka bahawa dosa koktail ini adalah campuran buah-buahan manis yang mungkin dilihat oleh sesetengah orang sebagai kelebihan berbanding koktel klasik yang lain. Walau apa pun makna di sebalik nama itu, Gin & Sin adalah salah satu martini yang hebat dan mudah dibuat, walaupun untuk bar yang berpenghasilan rendah.
Perkara yang lain tentang Gin & Sin adalah bahawa buah-buahan boleh melakukan kerja yang sangat baik untuk menutup gerbang yang tidak begitu tinggi. Tidak apa-apa untuk menggunakan mana-mana gin yang anda suka dengan yang ini, termasuk yang mesra bajet .
Apa yang Anda Perlu
Cara Membuatnya
- Tuangkan bahan ke dalam pengocok koktel dengan ais.
- Goncangkan dengan baik.
- Terikan ke dalam kaca koktel yang sejuk.
| Garis Panduan Pemakanan (setiap hidangan) | |
|---|---|
| Kalori | 99 |
| Jumlah lemak | 0 g |
| Lemak tepu | 0 g |
| Lemak tidak tepu | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Natrium | 2 mg |
| Karbohidrat | 6 g |
| Serat | 1 g |
| Protein | 1 g |