Untuk hidangan yang lazat dan lazat yang menggunakan bahan-bahan segar, cubalah irisan tomato yang dihiasi dengan selasih dan garam dan lada. Sediakan tomato ini kira-kira 30 minit sebelum berkhidmat dan biarkan mereka masuk ke suhu bilik.
Apa yang Anda Perlu
- 2 tomato besar
- Garam garam
- Dash lada baru
- 4 daun basil besar (dicincang atau digulung dan dihiris nipis (chiffonade))
- 2 sudu vinaigrette (atau salad dressing)
Cara Membuatnya
- Tuangkan tomato; laraskan plat hidangan.
- Taburkan dengan garam dan lada, kemudian basil cincang.
- Biarkan selama 30 minit. Hidangkan dengan vinaigrette, salad dressing, keju parut, atau berkhidmat sebagai.
| Garis Panduan Pemakanan (setiap hidangan) | |
|---|---|
| Kalori | 15 |
| Jumlah lemak | 0 g |
| Lemak tepu | 0 g |
| Lemak tidak tepu | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Natrium | 43 mg |
| Karbohidrat | 3 g |
| Serat | 1 g |
| Protein | 0 g |