Resipi yang mudah dan lazat untuk nasi goreng salmon lebih cepat dibuat daripada kebanyakannya kerana anda bermula dengan pilaf padif yang sisa. Ia disiapkan dengan baik dalam kuali , tetapi anda juga boleh menggunakan kuali jika anda tidak mempunyai kuali.
Apa yang Anda Perlu
- 3 sudu besar. minyak zaitun
- 2-3 cawan sisa pilaf ATAU sejuk dimasak
- beras
- 1 (7 ounce) boleh salmon merah (disalirkan)
- 1 cawan kacang bayi beku
- 2 telur (dipukul)
- 2 sudu besar. sos natrium yang rendah
Cara Membuatnya
- Dalam kuali berat atau kuali di atas api sederhana, panaskan minyak zaitun. Berhati-hati menambah pilaf padif yang sisa atau nasi yang dimasak dengan sejuk dan kacau selama beberapa minit untuk memanaskan.
- Tambah salmon dan kacang beku; tumis selama 3-5 minit sehingga kacang panas. Campurkan campuran ke sisi kuali atau kuali dan tambah telur yang dipukul.
- Telur goreng sehingga tepat, kemudian kacau telur menjadi campuran beras. Taburkan dengan kicap dan kacau selama satu atau dua minit lagi, kemudian berkhidmat.
| Garis Panduan Pemakanan (setiap hidangan) | |
|---|---|
| Kalori | 782 |
| Jumlah lemak | 19 g |
| Lemak tepu | 3 g |
| Lemak tidak tepu | 10 g |
| Kolesterol | 137 mg |
| Natrium | 546 mg |
| Karbohidrat | 121 g |
| Serat | 5 g |
| Protein | 28 g |