Teh Lemon sempurna untuk malam-malam yang sejuk dan tentu saja, tidak begitu buruk jika anda telah turun dengan sejuk. Rahsia rasa adalah bagaimana teh dibuat - anda akan melihat bahawa tidak ada keperluan untuk menambah limau semasa berkhidmat.
Apa yang Anda Perlu
- 4 beg teh
- 2 sudu teh paprika lemon parut
- 1 sudu teh jus lemon
- 4 cawan
- air mendidih
Cara Membuatnya
- Air mendidih.
- Tambah kulit lemon, jus lemon , dan beg teh .
- Benarkan steeping selama 10 minit.
- Hidangkan panas dan tambahkan susu atau gula. Untuk variasi, cuba tambah gula vanila!
| Garis Panduan Pemakanan (setiap hidangan) | |
|---|---|
| Kalori | 3 |
| Jumlah lemak | 0 g |
| Lemak tepu | 0 g |
| Lemak tidak tepu | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Natrium | 10 mg |
| Karbohidrat | 1 g |
| Serat | 0 g |
| Protein | 0 g |