Jika anda sedang mencari ayam limau yang sihat dan lazat, panggang ayam untuk anda. Dada ayam ini sesuai untuk salad hijau atau bungkus.
Apa yang Anda Perlu
- 4-6 buah dada ayam, tanpa kulit dan tanpa tulang
- 1/3 cawan / 80 mL
- jus lemon
- 2 sudu besar / 30 mL
- minyak zaitun
- 1-2 ulas bawang putih, cincang
- 2 sudu teh / 10 mL halia parut
- 1 sudu besar / 15 mL pasli daun rata segar, dicincang
- 1 1/2 / 7.5 mL sudu makan madu
- 1 sudu teh / 5 mL
- thyme segar
- Garam laut 1/2 sudu teh / 2.5 mL
- 1/2 sudu teh / 2.5 mL lada hitam
Cara Membuatnya
- Letakkan dada ayam di dalam beg plastik yang boleh dipulihkan.
- Campurkan bahan-bahan lain dan tuangkan ayam.
- Meterai beg dan marinate di dalam peti sejuk selama 30 minit hingga 1 jam.
- Panaskan panggangan untuk api sederhana.
- Buang ayam dari beg dan perarakan rizab.
- Letakkan ayam pada tepung grill yang ringan dan berminyak dengan sikat dengan 2-3 kali pada separuh pertama masa memasak.
- Masak ayam selama 20 minit atau sehingga suhu mencapai 165 F (75 C) di tengah (atau tebal) bahagian payudara.
| Garis Panduan Pemakanan (setiap hidangan) | |
|---|---|
| Kalori | 1274 |
| Jumlah lemak | 75 g |
| Lemak tepu | 20 g |
| Lemak tidak tepu | 31 g |
| Kolesterol | 418 mg |
| Natrium | 596 mg |
| Karbohidrat | 10 g |
| Serat | 1 g |
| Protein | 133 g |