Resipi sorbet pers yang sangat menyegarkan ini adalah cara sempurna untuk menggunakan bakul pic baru ini dari pasaran petani. Kemudahan penyediaan, bersama-sama dengan segar dari rasa kebun, membuat sorbet persik ini sebagai kegemaran klasik untuk pertemuan reuni keluarga dan fungsi sosial lain. Sekiranya anda tidak mempunyai akses kepada pic segar , perseku beku juga membuat sorbet yang lazat.
Nota tukang masak : Jika anda merancang untuk menggunakan pic beku atau lebih kukuh, buah-buahan di luar musim, meningkatkan jumlah gula dari 2/3 cawan hingga 3/4 cawan.
Apa yang Anda Perlu
- 2/3 cawan gula
- 1 cawan air
- 2 1/2 pound peach (dikupas, dibelah dua, dan diadu)
- 3 sudu besar jus lemon
- 1/2 sudu teh
- semangat jeruk segar
Cara Membuatnya
- Bawa gula dan air ke dalam mendidih dalam periuk besar di atas api yang sederhana tinggi. Teruskan mendidih campuran selama 4 minit. Tambah sos ke sirup sederhana mendidih dan masak di atas api sederhana, kacau kerap, selama 5 minit untuk buah kematangan purata, atau 3 minit untuk buah masak yang terlalu masak.
- Keluarkan pic dan sirup gula dari panas, kacau jus lemon dan zest, dan biarkan ia sejuk pada suhu bilik selama 5 hingga 10 minit. Puree campuran sehingga ia licin dengan pemproses makanan atau pengadun rendaman .
- Benarkan kepesih pic sejuk untuk menyejuk dan kemudian membekukannya dalam pembuat ais krim mengikut arahan pengeluar.
| Garis Panduan Pemakanan (setiap hidangan) | |
|---|---|
| Kalori | 121 |
| Jumlah lemak | 0 g |
| Lemak tepu | 0 g |
| Lemak tidak tepu | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Natrium | 1 mg |
| Karbohidrat | 31 g |
| Serat | 2 g |
| Protein | 1 g |